Płuczki wiertnicze

Płuczki wiertnicze to wysokowydajne koncentraty. Stanową one mieszankę polimerów oraz bentonitów. Preparaty te służą do wszelkich wierceń horyzontalnych.
Nasze produkty charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością, dobrymi parametrami wynoszenia urobku oraz dzięki zastosowaniu odpowiednich proporcji składników nie „zatykają” warstw wodonośnych podczas wiercenia studni głębinowych. Dzięki specjalizacji dobieramy parametry w taki sposób studnie wiercone na naszych materiałach płuczkowych były łatwe do wykonania a jednocześnie nie sprawiały problemów z rozpompowaniem (zatykaniem warstw wodonośnych).
Materiały płuczkowe mogą być zastosowane zarówno w górotworze czyli: żwiry, piaski, jak i w glinach oraz iłach. Sprzedawane przez nas materiały wiertnicze posiadają wszelkie niezbędne atesty na rynek Polski oraz co istotne nie są to tak zwane „chińczyki” ale są wytwarzane w Polsce z zachowaniem rygorystycznych procedur oraz podlegają kontroli zgodnie z Polskimi przepisami.
Dzięki naszym środkom wiertniczym podczas wiercenia studni oszczędzacie Państwo wielu problemów, czas oraz pieniędzy. Jesteśmy pewni co do jakości naszych produktów, współpracujemy z liderami branży. Stale modyfikujemy parametry oraz dobór składników poprzez konsultacje z naszymi odbiorcami, dzięki temu możemy być liderem na rynku płuczek (środków) wiertniczych do studni głębinowych.

Płuczki wiertnicze Płuczki wiertnicze